Nejsem vaším pacientem nebo se jím chci stát

NEJSEM VAŠÍM PACIENTEM NEBO SE JÍM CHCI STÁT

KONCEPT LÉČBY

Naší filozofií je poskytnout pacientům komplexní stomatologickou péči. V našem zařízení klademe důraz především na PREVENCI problému než na jejich nekonečné vznikání a následné řešení. S tímto souvisí fakt, že u nás vše končí a začíná správným prováděním domácí péče o dutiny ústní – dentální hygienou.
Běžným modelem v podobných zdravotnických zařízeních je, že je pacient pacientem jednoho zubaře, který mu provádí veškeré spektrum úkonů (plomby, trhání, korunky,…). U nás jsme však rozdělení dle specializací, každý lékař se věnuje určitém podoboru stomatologie. Z toho plyne nemožnost vybrat si pro jednotlivý úkon svého ošetřujícího lékaře. Návštěvy pacientů plánujeme dle specializace lékaře a dle jejich co nejefektivnějšího využití ordinační doby.

POSTUP U NOVÉHO PACIENTA, PLÁN LÉČBY

OPG

Chcete-li se stát našim pacientem, nejprve si Vás pozveme ke zhotovení tzv. OPG snímku. Tento přehledný snímek nám dá celkovou (avšak nijak detailní) přehled o stavu Vaší dutiny ústní. Tento OPG snímek je vždy vyhodnocován některým z lékařů. Cena za toto vyšetření je 550 Kč.

VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ, DENTÁLNÍ HYGIENA – PRVNÍ NÁVŠTĚVA

Po vyhodnocení OPG snímku Vás objednáme na tzv. vstupní vyšetření. Tato návštěva je spojena s první návštěvou dentální hygienistky – dentální hygienou. Na této návštěvě nám sdělíte své představy a požadavky, dále jsou naší dentální hygienistkou nasbírány veškerá potřebná data (fotodokumentace a detailní cíleně zaměřené RTG snímky) a provedeno to nejdůležitější, co Vám můžeme nabídnout – instruktáž správně péče o dutinu ústní. Takto dokážeme redukovat vznik dalších problémů v budoucnu na minimum. Cena za první návštěvu DH je 2750 Kč.

DENTÁLNÍ HYGIENA – DRUHÁ NÁVŠTĚVA

Na této návštěvě je provedena kontrola správného postupu provádění domácí péče o dutinu ústní. Také je Vám zde předán plán léčby, který je sestaven na základě veškerých v tuto chvíli dostupných informací o stavu Vaší ústní dutiny a rámcově nastíněn celkový postup Vaší léčby. Cena za druhou návštěvu DH je zahrnuta v ceně první návštěvy DH.

PLÁN TERAPIE

Plán léčby je přesný postup Vaší případné léčby na naší klinice. Zašleme Vám jej spolu s jeho vysvětlením v digitální podobě nebo Vám jej předáme osobně na druhé návštěvě u dentální hygienistky. Jednotlivé zákroky jsou rozdělené do návštěv, u zákroků je vždy uvedená přesná cena. Pořadí návštěv se snažíme vždy sestavovat na základě závažnosti problémů – primárně řešíme problémy, které můžou mít dopad na celkové zdraví pacienta či problémy, které se včasným neřešením můžou zvrhnout v problém, který vyžaduje složitější a nákladnější řešení. Jak tento plán vypadá a jak se v něm zorientovat se dozvíte ZDE

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Veškerá ošetření se snažíme provádět dle současných stomatologických standardů, za použití moderních technologií, které neustále obnovujeme. Současně intenzivně pracujeme na vlastním sebevzdělávání a zvyšování naší odborné kvalifikace v jednotlivých podoborech stomatologie. Použití anestezie je u nás vždy samozřejmosti.

MÁM AKUTNÍ PROBLÉM A POTŘEBUJI JEJ CO NEJDŘÍVE ŘEŠIT

Momentálně nám naše kapacity dovolí řešit i akutní stavy pacientů, kteří nejsou našimi pacienty v pravidelné péči. Moderní řešení akutních stavů, které vede k úlevě od bolesti, nelze většinou provést za 5 minut. Z těchto důvodů Vám můžeme nabídnout akutní ošetření, kdy je Vám vyhrazen 60 min termín u některého z našich lékařů. V tomto termínu jsme schopni téměř vez výjimek Váš problém definitivně vyřešit. Cena za tento termín je 4000 . Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

CHTĚL BYCH S VÁMI SVŮJ PROBLÉM POUZE ZKONZULTOVAT

Pro u nás neregistrované pacienty rovněž nabízíme možnost zkonzultovat svůj problém s některým z našich lékařů. Cena za 30 min konzultaci je 2200 Kč. Součástí ceny za tuto konzultaci jsou rovněž veškerá rentgenová vyšetření.

100mikro s.r.o.
Opavská 6230/29A 708 00
Ostrava, Poruba

IČ: 07188005

Společnost 100mikro s.r.o. je registrovaná u Krajského soudu v Ostravě, odd. C, vložka 74749